وب سایت باشگاه تاجران آنلاین به عنوان اصلی ترین درگاه ارتباطی ما با فعالان فضای کسب‌وکار آنلاین همزمان با عید غدیر راه اندازی شد. «تاجرآن» کمک می‌کند دوستداران کسب و کار دیجیتال با قرارگیری در مسیری درست و با کم ترین اشتباهات کسب‌وکار پرسود خود را شروع کنند.

راه اندازی وب سایت باشگاه تاجران آنلاین

آنلاین شدن بدون استرس

باشگاه تاجرآن قصد دارد به وسیله این وبسایت، با توجه ویژه به جنبه های تجاری و درآمدی دنیای دیجیتال به‌جای ابعاد فنی، راه های میانبر برای گذر از این پیچیدگی های فنی را نشر دهد. با تکمیل این وب‌سایت آموزش هایی نو، با زبان ساده و اعتبار بالا حول موضوع تجارت آنلاین در اختیار شما همراهان عزیز قرار می‌گیرد.

تجارت آنلاین شما با باشگاه تاجران

همچنین وب‌سایت تاجران آنلاین این امکان را فراهم می‌آورد تا تاجران و کاسبان سنتی، مغازه داران و جوانان جویای کار بدون دانش فنی خاصی به فضای دیجیتال قدم بگذارند؛ همراهان باشگاه می‌توانند با وجود مشاوره قدم به قدم باشگاه، فعالیت های تخصصی مثل طراحی وب سایت، مدیریت شبکه های اجتماعی، گرافیک و… را به صورت تخصصی به باشگاه سپرده و گام بلندی را در تحول درآمدی خود بردارند.

بخشی از آینده تجارت آنلاین ایران در باشگاه تاجران رقم می‌خورد. ما قصد داریم آینده‌ای را بسازیم که با کمترین اشتباهات ساخته شده و کسب‌وکارهایی با عمر و سابقه‌ای طولانی را در خود جای داده. پس اگر شما هم ضرورت قرارگرفتن در جمع تاجران و کارآفرینان آنلاین را درک کرده‌اید به شما خوش آمدی گرم می‌گوییم.

تجارت آنلاین - باشگاه تاجران آنلاین

توضیحات فنی وب سایت باشگاه تاجران آنلاین

اولین نسخه از وب‌سایت باشگاه با هسته وردپرس راه اندازی گردیده است. ما برای طراحی رابط کاربری آن از ابزار المنتور و قالب هستیا استفاده می‌کنیم. این دقیقا همان روشی‌ست که خود نیز به دیگران برای راه اندازی نسخه‌های اولیه وب سایت ها توصیه می‌کنیم. این وب‌سایت با آدرس TajerOn.Ir در دسترس قرار گرفت.

دسته‌ها: اخبار

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *