مرکز تحول دیجیتال نتیجه یک نیاز بزرگ در ایران امروز است. در سال‌های اخیر شاهد بودیم که موج‌های تحول دیجیتال یکی پس از دیگری رفتار جامعه را تحت تاثیر خود قرار داده‌اند. تا حدی که امروز تصور یک کسب‌وکار فارغ از فعالیت در فضای دیجیتال بسیار سخت شده است.

با مشاهده مشکلات متعدد کارآفرینان در زمینه دیجیتالی شدن، نیاز به مرکزی برای رفع مشکلات آنان به صورت عملی برای‌ما پر رنگ‌تر از همیشه شد. همراه با بررسی محیط و نیازهای کسب‌وکارهای امروزی مرکز تحول دیجیتال به عنوان یکی از بخش‌های باشگاه تاجران آنلاین به زودی آغاز به کار می‌کند.

مرکز تحول دیجیتال - باشگاه تاجران آنلاین

اولین فاز مرکز تحول دیجیتال: بازاریابی دیجیتال

در فاز اول، این مرکز در زمینه تحول در فروش و بازاریابی کسب‌وکارها اقدام می‌کند. عمر این فعالیت در جهان خیلی زیاد نیست و با عنوان «بازاریابی دیجیتال» شناخته می‌شود.

از آن‌جا که فعالیت حرفه از اولویت‌های باشگاه تاجران است، از مشاوران خبره دیجیتال مارکتینگ جهت تعیین استراتژی و برنامه‌ریزی اقدامات هر پروژه استفاده می‌گردد. همچنین از نیروهای مجرب بیرون از سازمان جهت بهبود اقدامات هویت ساز استفاده می‌شود تا برندهای مؤثر و مانا در فضای دیجیتال ایران متولد شوند.

با ترس های دیجیتال خداحافظی کنید

باشگاه تاجران آنلاین کمک می‌کند کسانی که همیشه برای ورود به دنیای دیجیتال برای کسب‌وکار ترس داشته‌اند، به راحتی و با کمترین ریسک قدم به این دنیای فرصت‌ها بگذارند. مرکز تحول دیجیتال نیز با همین مأموریت به زودی آغاز به کار خواهد کرد.

دسته‌ها: اخبار

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *